11 Haziran 2012, Pazartesi

Arda Turan, Mehmet Ağar'la ne konuştu?

Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, cezaevinde yatan Mehmet Ağar'ı ziyaret etti. Turan’ın Ağar’la arasında nasıl bir diyalog geçtiği ise bilinmiyor.

 

Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na giderek Mehmet Ağar'ı ziyaret etti.

Arda Turan, "Susurluk davası" kapsamında verilen 5 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na konulan Ağar'ı ziyaret etti. Turan, yaklaşık 20 dakika kaldığı cezaevinden çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Milli futbolcunun, cezaevi bahçesinde mahkum ve gardiyanlarla hatıra fotoğrafı çektirdiği belirtildi.

Futbolcu Arda Turan’ın bin operasyon yaptık diyen Mehmet Ağar’la arasında nasıl bir diyalog geçtiği ise merak konusu.

KUPASINI DA AĞAR’A HEDİYE ETMİŞTİ

UEFA Avrupa Ligi finalinde Bilbao'yu mağlup eden A.Madrid'de oynayan futbolcu Arda Turan, maçın ardından NTV Spor canlı yayınına bağlanarak, çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Bilbao maçı sonrası aldıkları Kupayı şu anda cezaevinde bulunan Mehmet Ağar'a hediye etmek istediğini söyleyen Arda; "Buradan sevgili Mehmet Ağar'a da selamlar olsun. Beni çok severdi ve burada olmak isterdi. Kendisine armağan olsun bu kupa. Yanlış anlaşılmasın, siyasi kimliğiyle alakalı bir durum değil. Sadece çok sevdiğim bir abimdir ve iyi bir Galatasaraylıdır. Ona da selamlarımı iletiyorum." şeklinde konuşmuştu.

Aydın-EmekDünyasi.Net/Ajanslar