06 Nisan 2013, Cumartesi

Patronu taciz etti eski eşi öldürdü

İzmir Karşıyaka'da Hülya Aydın isimli bir kadın eski patronu tarafından taciz edildi diye eski eşi tarafından öldürüldü.

İzmir'in Karşıyaka semtinde yaşayan Hülya Aydın eski eşi tarafından eski patronun tacizine uğradığı için öldürüldü.

36 yaşındaki Hülya Aydın A.İ'den boşandıktan sonra 18 yaşından küçük iki oğluyla beraber İzmir Karşıyaka'da bir ev kiralayarak buraya taşındı. Bir halı yıkama fabrikasında çalışmaya başlayan Aydın, iddiaya göre işyeri ortaklarından S.Ş'nin tacizine uğradı. Ortaklıktan ayrılan S.Ş. yine de Aydın'ın peşini bırakmadı ve tacizlerine devam etti. Tacizlerin devam etmesi üzerine 1 Nisan'da İzmir Cumhuriyet Savcılığı'na koruma talebiyle başvuruda bulunan Aydın'a 2 Nisan günü koruma verildi.

TACİZCİ ERKEK ESKİ KOCAYI ARADI

İddiaya göre S.Ş., İstanbul'da bulunan eski eş A.İ.'yi arayarak 'Eski eşin ile ilişkimiz vardı. Sen araya girmeseydin evlenecektik' dedi. Geçen salı günü İzmir'e geldiği belirtilen A.İ., Hülya Aydın'ın yaşadığı eve gitti. Yaşları 18'den küçük olan iki oğlunun şehir dışında olduğu için evde yalnız olan Hülya Aydın'ı 4 ayrı yerinden bıçaklayarak eski eşini öldürüp saklayan A.İ. kayıplara karıştı.

ÖLDÜRÜP DOLABA SAKLADI

Hülya Aydın'ın çalıştığı Halı Yıkama firmasının sahibi R.D.'yi arayan A.İ.  iddiaya göre, 'Eski karım Hülya'yı öldürdüm. Cesedini elbise dolabına koydum' dedi.

R.D., polisi arayıp yardım istedi. İhbar üzerine eve giden polis, kadının cesedi buldu. Hülya Aydın'ın çalıştığı işyeri sahibi R.D. ile eski ortağı S.Ş. ifadelerine başvurulmak üzere emniyete götürüldü.

Emniyet yetkilileri, korunma önceliği olan kişiler arasında bulunan Hülya Aydın'ın olayla ilgili bir talepte bulunmadığını öne sürdü.

Kayıp olan A.İ ise hala aranıyor.

 

EmekDunyasi.Net/Ajanslar