28 Eylül 2010, Salı

Forza Livorno ve Tekyumruk UPS işçileri ile moral maçı yapacak

TÜMTİS,'in 'Giy formanı, Al Topunu' sloganı ile taraftar guruplarını UPS işçileri ile dayanışmaya çağırması yankı buldu. 2 Ekim Cumartesi günü Forza Livorno, Tekyumruk ve UPS direnişçileri arasında destek ve moral maçı oynanacak.

Sendikalaştıkları için işten atılan ve direnişe geçen UPS işçilerine destek büyümeye devam ediyor. Direnişi kararlı bir şekilde sürdüren işçilere Forza Livorno da destek olacak. Forza Livorno'nun destek kararının ardından Galatasaray'lı sosyalistlerin taraftar grubu Tekyumruk da direnişe dâhil oldu. Kapitalizme karşı duran gruplar 2 Ekim Cumartesi günü Ali Sami Yen Stadı önünde buluşacak.

Taraftar grupları buluşmada dertleşileceğini, sohbet edileceğini belirterek, UPS işçilerine moral vermek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydettiler.  Ali Sami Yen Stadı önünde toplanan "3 büyük güç" stadın önündeki buluşmanın ardından futbol maçı yapacak.

Forza Livorno ve Tekyumruk grupları herkesi 2 Ekim Cumartesi günü saat 11:00'de Ali Sami Yen Stadı önüne UPS işçilerine desteğe çağırıyor.

Taraftarlar Ali Sami Yen Stadı önünde toplandıktan sonra UPS işçilerinin direnişte oldukları yer olan UPS Kargo’nun Mahmutbey’deki aktarma merkezi önüne gidecek.

EmekDunyasi.Net

Bağlantılı Haberler