28 Eylül 2010, Salı

Sahte Euro'larla Kocaelispor'u kurtaracaktı!

Kocaelispor'u dolandırmaya kalkan ama Muammer Çelik'in aldığı istihbaratla amacına ulaşamayan, bununla birlikte yöneticilerden dayak yiyen Donay, 17 Eylül'den sonra tekrar tutuklandı.

Kocaelispor'da yaşanan inanılmaz olayların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Türkiye 2. Ligi Kırmızı grupta 6 puanı silinen Kocaelispor'da bu tip gelişmeler devam edeceğe benziyor.

Kulübü satın almak istediğini belirterek kameralar karşısına geçen Fuat Donay, bir çanta dolusu euro'yu göstererek, "Bu  para Kocaelispor'u kurtaracak." demişti. Bu basın açıklamasından bir süre sonra da sahtekârlıkla suçlanarak kulüp yöneticileri tarafından feci şekilde dövülmüştü. Olayların arkası kesilmedi. Başkan Muammer Çelik tutuklandı.

DONAY, KARDEŞİ VE ARKADAŞIYLA GÖZALTINDA

Fuat Donay, kız kardeşi Fatma Çulcu ve arkadaşı Hüseyin Yümer bugün tekrar gözaltına alındı. Bu gelişmelerin ardından polis Fuat Donay'ın basın toplantısında gösterdiği çanta içersindeki eurolara el koydu. Merkez Bankasına yaptırılan incelemelerde bu paraların sahte olduğu belirlenince Fuat Donay ile birlikte kız kardeşi Fatma Çullu ve arkadaşı Hüseyin Yümer bugün 'Parada sahtecilik' suçuyla gözaltına alındı. Donay ve beraberindekiler Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi.

EmekDunyasi.Net

Bağlantılı Haberler